• פיטר מריגן, ממייסדי חברת הנדל"ן טאורוס: "שוק הנדל"ן - התחום החזק להשקעה בארה"ב". אילו סקטורים דוהרים קדימה ואילו עדיין מדשדשים? איך דוחפות פאני ופרדי את סקטור המגורים בארה"ב? 

 • דיוויד פריזייר, מייסד חברת פארדים (Paredim) האמריקאית המתמחה בהשקעות ניהול ופיתוח של מקבצי דיור להשכרה (Multifamily)הגיע לאולפן כדי להסביר מדוע האמריקאים שוכרים דירות במקום לקנות אותן, מדוע האזורים המבוקשים ביותר בקרב שכירים במנהטן הם בכלל מחוץ לעיר, אילו שירותים הדיירים מחפשים במתחם - ואיך מרוויחים מכל זה כסף

 • חושבים על להשקיע בגרמניה? גונת'ר רייבלינג, שותף ומייסד טאורוס (Taurus) שהשקיעה בלמעלה מ-100 מרכזי קניות בגרמניה ב-3 שנים הגיע לאולפן כדי לדבר על השקעות בגרמניה, אנגליה, וארה"ב. "את כספי האישי הייתי משקיע בארה"ב בפרויקטים בענפים המתאוששים באופן המהיר ביותר - התעשייה והמשרדים", הוא אומר.

 • דיויד ווינר, סגן יו"ר חברת ההשקעות בנדל"ן סנטינל מאמין כי שוק מרכזי הדיור להשכרה (Multifamily) הוא השוק הבטוח ביותר להיות בו בארה"ב: "שכבת הגיל 20 -34 שברובה שוכרת דירה הגיעה לשיא מבחינה מספרית, ולכן הביקושים גבוהים".

 • השקעה בנדל"ן היא מלאת פוטנציאל אך בעלת סיכון. כשבוחרים להשקיע בנדל"ן בשווקים בין לאומיים, הפוטנציאל גדל ויחד עם זאת עולה הצורך להכיר מקרוב את שוק היעד. פרופ' לורנס רייבלינג, שותף, מייסד ויו"ר Taurus Investment בראיון שיסייע להתמצא טוב יותר בנעשה בשווקים הבין לאומיים

 • מייקל פרוכטמן, מנהל השקעות ראשי ב-Real Estate Capital Partners מסביר איך כדאי להשקיע בארה"ב ולא מתרגש יתר על המידה מעליית התשואות שם; "התחזית של 2% - 3% בצמיחה לשנה בשנים הקרובות היא נתון חיובי מאד למגזר הנדל"ן"

 • לי אלמן, בעל 42 שנות ניסיון נדלני והתמחות מיוחדת בנכסים המושכרים לממשל האמריקאי, סבור כי נכסים המושכרים ברמת המדינות בארה"ב מעניינים היום יותר מנכסים המושכרים לממשל הפדרלי. אלמן, עם רקורד מרשים של 100% הצלחה בחידוש החוזים מול ממשלת ארה"ב, מגלה גם איך פועלים על מנת לוודא את חידוש חוזה השכירות על ידי הממשלה.

 • קרין שוור אחראית תחום הנדל"ן ב- HQ Capital, המשקיעה בנדל"ן בארה"ב כבר 26 שנה, חולקת את דעותיה על השווקים, מסבירה מה מראים אחוזי ההשקעות של הון זר לעומת הון מקומי בארה"ב ומספרת על ניסיונה עם משקיעי נדל"ן זרים המעוניינים להשקיע בארה"ב.

 • איזה סקטור נדלני שומר על יציבות ועליות ערך כבר 10 שנים? דיויד פריזייר, מנכ"ל פרדים, צופה שינויים חיוביים שימשיכו לתמוך בעליות הערך של הנכסים, בהם ההתאוששות הכלכלית שתאפשר העלאת תעריפי השכירות וגידול באקו בומרס, בני ה-20 עד 34, שיוצאים מהקולג' ומבית ההורים ומוסיפים כ-5 מיליון בני אדם לביקוש לדיור.

 • ראס אפל, שותף מייסד ב-Praedium Group, מסביר כיצד לבחון את שוק המשרדים לאור ההתאוששות האיטית של סקטור זה והירידה בביקוש הממוצע לשטח פר עובד, משווה בין משרדים ב-CBD לעומת הפרברים ונותן תחזית לגבי 2014. 

 •  מארק ווילקו, העומד בראשה של M&J Wilkow, חברה בת 75 שנות ניסיון בנדל"ן בארה"ב מסביר מהן אסטרטגיות ההשקעה בהן הוא מאמין בסביבת השוק הנוכחית של סקטור המשרדים, מה הסיכון הכרוך בהן, לאיזו תשואה לצפות, למה להשקיע בשווקים משניים וכיצד להפחית סיכון.

   

   

צרו קשר חיפוש בתיק הנכסים